За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 66-річного чоловіка за пропозицію та надання службовій особі неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 369 КК України).

Прокурором у суді доведено, що у квітні 2026 року в одному із населених пунктів Чернігівського району та області працівниками поліції був зупинений транспортний засіб під керуванням чоловіка, який з метою уникнення адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, здійснив пропозицію та надання працівникам поліції неправомірної вигоди в розмірі 5 тис. грн.

Вироком суду обвинуваченого засуджено до покарання у виді штрафу у розмірі 17000 грн.

Наразі вирок не набрав законної сили.

За інформацією Козелецької окружної прокуратури