Господарським судом Чернігівської області підтримано позицію Козелецької окружної прокуратури щодо витребування із незаконного володіння Остерської міської ради земельної ділянки лісогосподарського призначення.
Понад 110 га земель лісового фонду, що перебувають в постійному користуванні спеціалізованого агролісогосподарського підприємства з порушенням норм земельного законодавства та за відсутності належних правових підстав були незаконно зареєстровані за Остреською міською радою.
Суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог прокуратури та прийняв рішення про витребування вказаної ділянки на користь держави в особі Чернігівської обласної ради.
За інформацією Козелецької окружної прокуратури